درباره اکتت

شرکت اکسین تک تضمین (اکتت) یک شرکت تولیدی تحقیقاتی است که به همت جمعی از متخصصین با تجربه صنعت تولید مواد اولیه دارویی در شهریور ماه سال 1396 تاسیس و در مجتمع فناوری دانشگاه الزهرا (س) استقرار یافته است. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو، فعالیتخود را در زمینه تحقیق، توسعه و تولید مواد موثره و جانبی دارویی آغاز نموده و موفق به دریافت تاییدیه دانش بنیان برای دو محصول، ماده اولیه دارویی سیلور سولفادیازین وآلومینیوم ساب استات از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است. این شرکت، به منظور تولید صنعتی محصولات خود، استفاده از ظرفیت آزاد خطوط تولید شرکت های تولید کننده مواد اولیه دارویی که حائز الزامات سازمان غذا و دارو می باشند را در دستور کار خود قرار داده و برای این منظور، قرارداد همکاری بین این شرکت و شرکت گروه صنایع شفافارمد، منعقد و اجرا گردیده است.
شرکت اکسین تک تضمین(اکتت) با تکیه بر ارزش های هشت گانه و نظام نامه کیفیتی خود، در جهت تولید مواد اولیه دارویی با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی و با بکارگیری تکنولوژی های روز گام بر می دارد و در این راستا تولید بر مبنای ایجاد دانش فنی ساخت را شعار خود قرار داده و دستیابی به اهداف خود را در گرو تقویت و ارتقا واحدهای تحقیق و توسعه، کنترل و تضمین کیفیت می داند. از این رو با بکارگیری توانمندی و دانش متخصصین رشته های شیمی، مهندسی شیمی و داروسازی ضمن حرکت در مسیر رو به رشد خود برای ارزش آفرینی، هم افزایی ایجاد شده در زیر چتر کار گروهی را نیز در جهت تعالی ایران عزیز بکار می گیرد.

همکار ما

چشم انداز

شرکتی پیشرو، کارآمد، دارای توسعه پایدار (نام اکتت برهمین اساس انتخاب شده است) در ارزش آفرینی و موفق در تجاری‌سازی جهانی ایده‌های تولید مواد اولیه دارویی با تکیه بر دانش متخصصین داخلی و با بکارگیری فناوری های روز برای تولید محصولات با کیفیت، مطابق با استانداردهای جهانی، همراه با رعایت الزامات زیست محیطی.

ماموریت

کمک به توانمند سازی کشور برای خود کفایی در زمینه تولید مواد موثره و جانبی دارویی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی (بویژه مواد اولیه دارویی که در حال حاضر تولید کننده داخلی ندارند) با تکیه بر دانش و توانمندی نیروهای متخصص و متعهد ایرانی به منظور تامین نیاز شرکتهای داروسازی داخلی و در ادامه ورود به بازارهای جهانی.

ارزش ها

اکتت مفتخر به حفظ ارزش های هشت گانه است

تاکید بر پیشرفت مبتنی بر آموزش و بکارگیری تکنولوژی های روز

public

تعهد به عرضه محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی

eco

تعهد به رعایت الزامات زیست محیطی در اجرای فرایند تولید

people

تاکید بر حفظ ارزش های انسانی و تلاش در جهت تعالی کیفیت زندگی کاری پرسنل

star

تلاش مستمر در جهت خودکفایی کشور در زمینه مواد موثره دارویی و محصولات دارویی

group

تاکید بر توانمندسازی از طریق کار کار گروهی

how_to_reg

تاکید برتقویت و گسترش روحیه مسئولیت پذیری و پاسخگویی کارکنان

حفظ ارزشهای اخلاقی و حرفه ای در مسیر رقابت در بازار و ارتباط با مشتریان و رقبا

فهرست